ПОДІЯ: Microsoft Ukraine разом із Адміністрацією Президента України та Альянсом сприяння прозорому управлінню освітою в Україні провели тренінг щодо систем автоматизації у вищих навчальних закладах України

Важливо зазначити, що головна мета тренінгу, яку ставили перед собою організатори – поділитись досвідом та ідеями, як побудувати ефективну та прозору систему комунікації та спільної роботи з документами у вищих навчальних закладах.

Презентовані на заході системи автоматизації мають потенціал покращити економічні показники ВНЗ та сприяти створенню дійсно інноваційних навчальних закладів із прозорим управлінням і високим рівнем якості освіти.

Загалом, захід відвідали 90 представників українських «вишів» з усієї України – керівники університетів, керівники IT-відділів.

Протягом тренінгу учасники мали можливість пересвідчитись у перевагах роботи функціоналу Office 365 для закладів освіти і ознайомитись з Системою Електронного Документообігу на основі функціоналу SharePoint, що вже понад рік працює в Адміністрації Президента України і котрою користуються у щоденній роботі 428 працівників Адміністрації.

Було надзвичайно приємно познайомитись з учасниками тренінгу та побачити їхню мотивацію щодо розгортання презентованих систем у своїх ВНЗ, що є важливим кроком на шляху до електронного управління освітою в Україні.

Електронне управління – прозоре управління.

Stay tuned!

Поділитися сторінкою в соціальних мережах