Естонія: оцінки в СМС та книжки на гаджетах

Розвиток освіти й виховання розумних людей є найкращої інвестицією для будь-якої країни. Зважаючи на це, технології торкнулись й естонської сфери освіти, що призвело до кардинальних перемін в управлінні освітою на всіх рівнях. Запроваджена система “е-школа” змінила звичний спосіб взаємодії між студентами, вчителями й батьками, і в 2013 році вже 85% усіх шкіл працювали з цією системою.

Планшети, наприклад, активно використовуються в процесі навчання з найперших класів, аби малеча ще з раннього віку опановувала сучасні ґаджети. Більш того, у 2011 році вийшов додаток, що замінив всі друковані книги й навчальні матеріали, адже тепер всі їх можна завантажити собі на пристрій.

КОМУ ЯКА КОРИСТЬ З Е-ШКОЛИ?

ДЕРЖАВНІ УСТАНОВИ отримали доступ до найрелевантнішої інформації у сфері освіти, що включає статистичні звіти, які створюються за конкретним запитом. Таким чином, стало легше стежити за поточною ситуацією у школах й університетах, а значить – з’явилась можливість приймати більш виважені управлінські рішення.

ВЧИТЕЛІ мають змогу ставити оцінки, вести відвідування, а також задавати домашні завдання і залишати відгуки про поведінку учнів онлайн. Таким чином, платформа є засобом спілкування із батьками, учнями або всім класом.

БАТЬКИ беруть активнішу роль у процесі навчання дитини. Тепер можна перевірити завдання, оцінки та відвідування школи в один клік, а якщо необхідно зв’язатись зі вчителем – набрати його в Skype.

УЧНІ мають власну хмару, де зберігаються всіх їхні навчальні матеріали, нові завдання та здані роботи. Оцінки й розклад можна знайти у свому робочому кабінеті.

Поділитися сторінкою в соціальних мережах

Інші матеріали проекту